Reference

 

Do roku 2013 budeme zajišťovat servisní činnost pro sirény v majetku HZS Jihomoravského kraje.

 

Pro období do roku 2011 máme zakázku na servis a pravidelnou údržbu prvků JSVV (elektrické a elektronické sirény) pro HZS na území Plzeňského a Ústeckého kraje.

 

Obdobnou zakázku jsme do roku 2011 nabídli i HZS Karlovarského kraje a pro léta 2010 až 2012 Hasičskému záchrannému sboru Jihočeského kraje.

 

V letech 2011 - 2012 budeme provádět servis a elektrické revize pro elektronické sirény řízené HZS Královéhradeckého kraje.

 

V roce 2005 jsme byli úspěšní ve výběrovém řízení a získali zakázku na servis a opravy koncových prvků pro HZS Jihočeského kraje a Libereckého kraje a pro elektronické sirény v Olomouckém kraji.

 

Servisní práce včetně revizí hasicích přístrojů v roce 2004 pro T-Mobile ve výši 16.149.000,- Kč

 

V obci Polepy jsme vyhráli výběrové řízení a v roce 2005 instalovali 2 ks elektronických sirén pro informační systém.

 

V lednu 2005 jsme instalovali elektronickou sirénu SiRcom pro společnost Lidl v Pardubicích, na základě vyhraného výběrové řízení.

 

V městské části Brno – sever jsme realizovali čtyři elektronické sirény s technologií za 504.200,- Kč bez DPH.

 

Obci Střelice jsme v roce 2005 dodali dvě elektronické sirény.

 

Jednu elektronickou sirénu vyššího výkonu (1500W) jsme instalovali v obci Loučná nad Desnou.

 

V listopadu 2005 jsme byli vybráni jako dodavatel 5 ks elektronických sirén pro HZS Jihočeského kraje.

 

V prosinci 2005 jsme vyhráli zakázku na revize elektro na objektech a zařízeních KŘ HZS Pardubického kraje.

 

V roce 2005 jsme se podíleli na výstavbě stanic pro Czech on Line, a.s. v Kolíně, Kladně, Praze, Českých Budějovicích a Písku.

 

Servisní práce včetně revizí hasicích přístrojů v roce 2005 pro T-Mobile byly ve výši 17.786.000,- Kč.

 

V roce 2006 byla dokončena výstavba a modernizace telefonních ústředen pro HZS v rozsahu:

Středočeský kraj - 32 ústředen

Pardubický kraj - 16 ústředen

Liberecký kraj - 11 ústředen

Celková částka představuje cca 12.000.000,- Kč.

 

Instalovali jsme pět elektronických sirén v Libereckém kraji a jednu elektronickou sirénu v Lázních Bohdaneč.

 

V roce 2006 jsme podali nabídku a získali servis pro sirény dle Požadavků na koncové prvky napojované do JSVV (PO- 1084/KIS-2001) pro HZS kraje Vysočina.

 

Koncem roku 2006 jsme získali servis elektronických i rotačních sirén a elektro-revizní práce pro HZS Libereckého kraje.

 

Dodávka elektronické sirény pro Město Šternberk v roce 2007.

 

Pro období 2008-2009 jsme získali zakázku na servis, revize a pravidelnou údržbu prvků JSVV (elektrické a elektronické sirény) pro HZS na území Plzeňského kraje.

 

V roce 2007 jsme podali nabídky do soutěží o servis a revize prvků JSVV pro kraj Ústecký, Pardubický a Královéhradecký.

 

V roce 2009 podepisujeme smlouvu na servis elektronických i rotačních sirén na území Jihočeského kraje.

 

V roce 2000 realizovala naše společnost kamerový dohlížecí systém Philips v městě Rožnov pod Radhoštěm, kde byly využity kamerové jednotky AutoDome G3 – barevná verze se 100 násobným zoomem. Vyhodnocovací pracoviště je vybaveno multiplexerem SYSTEM4. Veškeré ovládání kamerového systému je řešeno pomocí radiomodemů. Videosignál z jednotlivých kamerových jednotek je sveden do vyhodnocovacího pracoviště mikrovlnným spojem v pásmu 10,4 GHz.

 

Dále realizovala elektrickou zabezpečovací a požární signalizaci a vstupový systém pro British Telecom ČR na Novodvorské. Systém byl realizován velmi kvalitní technologií HIRSCH ELECTRONICS – EZS + ACS a NOTIFIER – EPS (zde byly využity laserové detektory).

 

V roce 1999-2000 jsme vybudovali rozsáhlou strukturovanou kabeláž v objektu České pošty, s.p. v Šumperku.

 

Naše společnost byla vybrána jako servisní a revizní společnost infrastruktury mobilní sítě GSM PAEGAS pro společnost RADIOMOBIL a.s. (dnes T-Mobile), také jako subdodavatel infrastruktury pro společnost ERICSSON,  zajišťující dodávky technologií GSM pro síť OSCAR tj. Český mobil a.s. (dnes Vodafone).

 

V prosinci roku 1999 jsme zabezpečili rozsáhlou telefonní síť v budově České pošty, s.p. v Ostravě – Wattova ul. a počítačovou síť v objektu České pošty, s.p. v Ostravě – Gagarinovo nám.

 

V letech 1998 – 1999 jsme instalovali datové sítě České pošty v Chebu, Karlových Varech, Klatovech, Plzni, Pardubicích, Praze ( Opletalova ul. ). Celkový objem: 5,5 mil. Kč.

 

V roce 1997 a 1998 jsme vytvořili počítačovou síť a ozvučovací systém v novostavbě sběrného přepravního uzlu České pošty, s.p. v Plzni Křimicích v rozsahu 2,5 mil. Kč.

 

Na základě výběrového řízení jsme v letech 1995 – 1996 realizovali projekt, dodávku a montáž veškerých slaboproudých zařízení včetně integrovaných počítačových sítí a zřízení koordinačního centra jaderných havárií pro Státní úřad pro jadernou bezpečnost.

 

Pro organizační složky a.s. Telecom jsme v letech 1992 – 1999 zajišťovali projekty, výstavbu a uvádění do provozu vč. inženýrské činnosti na úseku výstavby kabelových tratí, rozšiřování státních ústředen, dálkových voleb apod. Jsme dodavatelem telefonních a ISDN zásuvek. V roce 1998 byl objem 40 mil. Kč.

 

Společnost HARICOM vyhrála v roce 1994 výběrové řízení na montáž centrálního ovládání prvků ASVV, montáž koncových prvků ASVV a zabezpečení údržby - servisu pro Ministerstvo obrany, Hlavní úřad Civilní Ochrany. Pro organizační složky a.s. Telecom Praha zajišťujeme projekty, výstavbu a uvádění do provozu včetně inženýrské činnosti na úseku výstavby kabelových tratí, rozšiřování státních ústředen, dálkových voleb apod.

 

Jsme dodavatelem a provozovatelem sítě pobočkových telefonních ústředen Českých aerolinií a.s. Telekomunikační systém ČSA se skládá z 5-ti pobočkových ústředen. Čtyři z těchto pobočkových ústředen jsou značky Philips SOPHO iS 3030 a jsou umístěny v objektech Masarykových kolejí, technickém dispečinku hangáru F, provozním dispečinku a v Gestinu.

 

Naše společnost realizovala dodávku a montáž slaboproudých technologií (pobočková telefonní ústředna, strukturovaná kabeláž, kamerový systém a ozvučení) pro jednotný bezpečnostní systém okresu Bruntál (krizové centrum).

 

Společnost vybudovala varovný systém ve dvacetikilometrovém pásmu jaderné elektrárny Dukovany.

 

Společně s koncernem PHILIPS (dnes NEC-Philips) jsme realizovali dodávku a montáž velkokapacitní telefonní ústředny včetně rozsáhlého systému bezdrátových telefonních přístrojů DECT pro BIOCEL Paskov a.s.

 

Jsme dodavatel slaboproudých montážních prací včetně telefonní ústředny, pagingu, STA, ozvučení, vstupních systémů a kamerových systémů pro exkluzívní hotel Savoy, hotel Krakonoš v Mariánských Lázních a hotel Legie.

 

Realizovali jsme dodávku a montáž ústředny včetně voice-mailu pro Ministerstvo průmyslu a obchodu Na Františku se zajištěním plného servisu. Digitální pobočková telefonní ústředna ALCATEL BCN 5200 pro více než 700 poboček.

 

Na základě výběrového řízení jsme realizovali projekt, dodávku a montáž veškerých slaboproudých zařízení včetně integrovaných počítačových sítí a zřízení koordinačního centra jaderných havárií pro Státní úřad pro jadernou bezpečnost. Strukturovaná kabeláž, využívající kabely firmy Belden, komponenty firmy Panduit a aktivní prvky Hewlet Packard, zahrnuje 500 přípojných míst. Byla zde nainstalována pobočková telefonní ústředna Philips SOPHO iS 3030 pro 250 poboček a ozvučovací systém.

 

Na základě veřejné obchodní soutěže jsme byli vybráni jako dodavatelé rozsáhlé počítačové sítě pro Psychiatrickou léčebnu Brno Černovice. Realizovalo se zde i vedení pro STA včetně dodávky technologie, místní rozhlas (ústředna SM30 s příslušenstvím), kamerový systém PHILIPS pro sledování místností objektu a elektronická požární signalizace.

 

V roce 1996 jsme byli vybráni na základě výzvy o veřejnou zakázku jako dodavatelé telefonních přístrojů a malokapacitních pobočkových ústředen pro Policii ČR Správa severočeského kraje a Policii ČR Správa východočeského kraje.

 

Rozšířili jsme telefonní ústřednu na Úřadu vlády ČR, včetně dodávky sekretářských souprav a všech telefonních přístrojů.

  

V roce 1996 jsme byli na základě výzvy o veřejnou zakázku vybráni jako dodavatelé telefonních přístrojů a malokapacitních pobočkových ústředen pro Českou obchodní inspekci.

 

Spolupodílíme se na dodávkách, montážích a zajišťujeme servis pro sekretářské systémy Ministerstva zdravotnictví a Ministerstva pro správu národního majetku a jeho privatizaci.

 

Spolupodíleli jsme se na dodávkách, montážích a provozu slaboproudých zařízení u řady bank, např. 5x Komerční banka, 2x Agrobanka, 4x Creditanstalt, 2x Bank Austria, 5x Pragobanka, Dresden Bank a Banka Bohemia.

 

Mezi naše klienty patří  Městská policie, Sezam, Hotel Opatov, GŘ Českých plynárenských podniků, Řempo, OSPAP, Safina, ABB, Johnson & Johnson, Keramické závody Rakovník, Klenoty, Finanční úřady, Sklárny Kavalier, INTRANS, Španělské obchodní centrum, OMW, TRW, ŠKK, Leo Burnett, Sovesco a další.

 

V roce 1998 jsme provedli dodávku a montáž ozvučení několika obcí na severní Moravě pomocí ozvučovacího zařízení od firmy PHILIPS – Sound Management Systém, který umožňuje směrování volání do koncových zón.

 

Společně se zastoupením koncernu NEC-Philips se spolupodílíme na výstavbě samostatné telekomunikační sítě České pošty s.p. Naší firmou byly již instalovány a uvedeny do provozu pobočkové telefonní ústředny v Praze, Plzni, Ostravě, Pardubicích, Jičíně, Teplicích, Karlových Varech, Klatovech, Domažlicích.

 

V roce 1996 jsme zajišťovali dodávku a montáž vč. připojení na stávající vedení velkokapacitní pobočkové ústředny v areálu Armabeton a.s. Praha. Jednalo se o dodávku a instalaci digitální pobočkové telefonní ústředny ALCATEL 4400 o kapacitě 600 pobočkových linek.

 

V roce 1999 byla provedena instalace kamerového systému Philips s vysokým rozlišením na ČVUT – fakultě elektrotechniky v Praze.