Obchodní partneři

    Naše společnost dováží, distribuuje, montuje a provozuje pouze zařízení homologovaná, splňující podmínky shody s požadovanými standardy.

Obchodní partneři společnosti HARICOM

    Společnost uděleny licence pro veškeré práce v oblasti výstavby telekomunikací a radiokomunikací a je smluvním distributorem, autorizovanou, montážní a servisní organizací koncernů:

NEC Unified Solutions (dříve NEC - PHILIPS unified solutions)

Jablotron - zabezpečovací systémy

ALCATEL - LUCENT

Schneider Electric

MATSUSHITA ELECTRIC - kancelářská technika PANASONIC

ISKRA ZASCITE

LE TEHNIKA

DarTEL - telefony

AT+T pro zařízení MERLIN LEGEND a PARTNER PLUS

OKUS - BELDEN a PANDUIT

VUMS DATACOM

TESLA Valašské Meziříčí

PCS  - kamery Bosch, evakuační rozhlas

TESLA Blatná - elektronické sirény

SiRcom - elektronické sirény

 

    V realizační části zajišťujeme zpracování a realizaci projektů dle požadovaného předmětu díla včetně jejich následného provozu. Na veškerá dovážená , distribuovaná , montovaná a provozovaná zařízení zajišťuje naše společnost servis vyškolenými servisními inženýry a techniky. Servisní služby zajišťujeme dle požadavků zákazníka na základě servisních smluv. 

    V současné době má naše společnost 58 kmenových pracovníků. Další práce zajišťujeme formou inženýringu.

    Od doby svého vzniku jsme se podíleli na prodeji, montáži a provozu více než 400 telefonních ústředen různých kapacit, výstavbě ozvučení, pagingu, telekomunikačních, datových a televizních rozvodů a zařízení telekomunikační sítě (rozšíření státních ústředen, dálkových voleb, kabelových sítí metalických i optických ).

    Máme udělen titul B.I.P. partner (komplexní řešení na technologiích Belden-Intel-Panduit) a jsme členem "Panduit Structured Cabling (PSC) Enhanced Program".