LED svítidla jsou světla budoucnosti.

 

Největší výhody LED svítidel :

 

- dlouhá životnost
– nízká spotřeba elektrické energie
– okamžitý světelný výkon
– neobsahují zdraví škodlivé látky
– nevyzařují ultrafialové ani infračervené záření

    Na celém světě je kladen stále větší důraz na úsporu energie, šetrnost k životnímu prostředí a ekologickou nezávadnost. To otevírá prostor novým technologiím jako je LED osvětlení.

    Oproti tzv.úsporným žárovkám (výbojkám) mají LED svítidla zhruba o 50% nižší spotřebu energie při stejném světelném výkonu (oproti klasickým žárovkám je to až o 90%).

    Životnost LED svítidel je od 25.000 do 100.000 hodin (což při každodenním svícení znamená životnost 20 až 50 let!).
Při rozsvícení podávají okamžitě plný světelný výkon a nevadí jim časté rosvěcení a zhasínání. Proto se výborně hodí pro osvětlení ovládané pohybovýmy čidly.

    V neposlední řadě LED svítidla nevyzařují jako výbojky a halogenové žárovky žádné UV záření ani neobsavují jako zářivky nebezpečné látky, napřiklad rtuť.
Kvalitní LED svítidlo nepřestane najednou svítit. Nenechá vás po tmě. Na konci jeho životnosti začne pomalu ztrácet na světelném výkonu.

    Naše firma spolupracuje pouze s prověřenými výrobci a dodavateli, kteří používají značkové komponenty(Philips, Osram...) a splňují certifikáty kvality ISO. Proto vám nabízíme pouze kvalitní a prověřené výrobky.

   Máme svítidla pro všechna použití, například podhledová svítidla, svítidla do kazetových stropů, čtvercová i kulatá. Svítidla vhodná do kpupelen, sociálních zařízení, záchodů - s krytím IP 44.